KursaiApie musRėmėjaiNuorodosAtsiliepimaiPasiekimaiGidas

KURSAI
  Informacija
  Apie kursus
   
  Mokymo moduliai
  Dienotvarkė
  Žodynėlis

  Registracija
  Studentai


SKAITMENINĖS LEIDYBOS KURSŲ TEMOS

Daugiausia dėmesio penkių dienų kursų programoje  skiriama tekstų, garsų ir paveikslų (sutrumpintai tai vadinsime mutimedija arba MM) tvarkymui kuriant Interneto svetaines ar CD-ROM (interaktyvias kompaktines plokšteles), tam tikslui reikalingų redagavimo priemonių įsisavinimui. Bus svarstomi turinio, dizaino dalykai, ypač daug reikšmės teikiama praktiniams užsiėmimams.

Pagrindinės temos, nagrinėjamos mokymo moduliuose:
Pagrindiniai multimedijos produktų kūrimo principai; Interneto ar CD-ROM projekto planavimas; Grafinės medžiagos tvarkymas; Multimedijos elementų paruošimas Internetui; Animacija; Garso įrašų tvarkymas ir panaudojimas; Paveikslų skaitmenizavimas; Multimedijos tvarkymo priemonės: programinė ir techninė įranga; Multimedijos produktų marketingas; Multimedijos produktų kokybės vertinimas; Autorinės teisės pagrindai, vadyba.

Kursai skirti jau patyrusiems Interneto naršytojams, norintiems dirbti su multimedijos produktais, įgyti žinių ir patyrimo, kaip kurti elektroninius leidinius, susipažinti su jų vadyba bei autorinės teisės dalykais. Daug laiko bus skiriama tekstų, paveikslų ir garsų pateikimo Internete įgūdžiams lavinti. 

 


© MM 2003.03.12
Svetainę prižiūri: Gediminas Navickas